XRP, DAO, SOL Coin ve Bu 6 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

GSR Binance’e 3,96 milyon ARB yatırdı. Meme coin PUMP ön satış tutarı 100 milyon dolara ulaştı. SAVAGE 1,5 milyon dolarlık finansman turunu tamamladı. Solana (SOL Coin) bu yıl en popüler Blockchain ekosistemi olarak ortaya çıktı. Ve daha fazlası…

SOL Coin ve bu 8 altcoin’den sıcak haberler var!

GSR, Binance’e 96 milyon ARB yatırdı

The Data Nerd’in gözlemine göre, kısa süre önce GSR Binance’e 3,96 milyon ARB (6,62 milyon dolar) yatırdı. Son 24 saat içinde ise toplam 9,6 milyon ARB (16,34 milyon dolar) yatırdı. GSR 6 gün önce Arbitrum adresinden 22,68 milyon ARB (42,64 milyon dolar) almıştı.

DAO kısa süreliğine 3 doları aştı

OKX piyasa verilerine göre DAO kısa bir süre 3 doları aştı ve ardından geri düştü. Şu anda 24 saat içinde %50’den fazla bir artışla 2,568 dolardan işlem görüyor. Launchpad platformu DAO Maker’ın fuar lansmanı Meme token PUNDU’yu başlatacağını açıklamıştı.

Meme coin PUMP ön satış tutarı 100 milyon dolara ulaştı

BakerySwap, sosyal platformlarda, Meme coin Big Pump’ın (PUMP) BNB Chain üzerindeki ön satış miktarının 100 milyon dolara ulaştığını ve toplamda yaklaşık 137.000 BNB, 2 milyon CAKE, 1,5 milyon BAKE ve 1,4 milyar 1CAT ve 6 milyar IQ50 olduğunu belirtti.

SAVAGE 1,5 milyon dolarlık finansman turunu tamamladı

Polygon tabanlı yayın uygulaması SAVAGE 1,5 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı. Faculty Group liderliğinde turda, Polygon Ventures, Morningstar Ventures ve Ash Crypto yer aldı. SAVAGE, şu anda kullanıcılara Web3’te yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar sunmak için Samsung’la birlikte çalışıyor.

Bir trader, LADYF’i erken satın alarak rekor kar elde etti!

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’ izlemesine göre, belirli bir adres (54JaP) LADYF ticareti yaparak bir saat içinde %2.770 getiri oranıyla 8.612 SOL kar elde etti. LADYF ilk kez online olduğunda, adres yalnızca 0,00000169 dolar maliyetle 31,8 milyar token satın almak için 300 SOL harcadı. Geçtiğimiz saat içinde toplam 29,9 milyar token sattı. Bu trade’inden 1,08 milyon dolar değerinde 6.064 SOL kâr elde etti. Kalan coin’ler ise 457.000 dolar kâr getirmeye devam ediyor

Hedera (HBAR) Ripple ve Coinbase ile birlikte UKCBC’ye katıldı

Hedera, Blockchain endüstrisindeki kilit oyuncularla birlikte Birleşik Krallık Kripto Varlık İş Konseyi’ne (UKCBC) katıldığını duyurdu. Hedera’nın UKCBC’ye entegrasyonu, platform için önemli bir anı işaret ediyor. Ayrıca, onu Web3 alanındaki kilit oyuncularla aynı hizaya getiriyor.

Frax Finance, protokol ücreti konusunda ilerliyor

Merkezi olmayan stablecoin projesi Frax Finance, yeni bir teklifle protokol ücreti anahtarını eski haline getirme konusunda ilerleme kaydetti. Frax Finance Perşembe günkü teklifinde, şunları açıkladı:

Protokol ücreti anahtarının tekrar açılmasını, getirinin %50’sinin veFXS’e akmasını ve diğer %50’sinin de FXS Liquidity Engine’de (FLE) eşleştirmek üzere FXS ve diğer Frax varlıklarını satın almak için kullanılmasını öneriyoruz. FLE, Frax’ın bilançosunu oluşturmaya devam etmesini sağlarken, FXS ve eşleştirilmiş Frax varlıkları için likiditeyi önemli ölçüde artıracaktır.

Solana (SOL Coin), en popüler Blockchain oldu

CoinGecko Research’e göre Solana (SOL Coin) bu yıl en popüler Blockchain ekosistemi olarak ortaya çıktı. Çarşamba günü yayınlanan rapora göre, katman 1 Blockchain şu anda küresel kripto yatırımcılarının Blockchain’e özgü anlatılara olan ilgisinin %49,3’ünü oluşturuyor. Raporda, “Solana (SOL Coin) ekosisteminin baskın zihin payı, Pyth gibi önemli ekosistem proje tokenlerinin ve dogwifhat gibi yerel meme-coin’lerin güçlü performansının yanı sıra Solana’nın 2021’in en yüksek seviyelerine geri dönmeye devam etmesiyle beslendi” deniliyor.

XRP, Kore pazarında anormal faaliyet görüyor

On-chain gözlemci Whale Alert, XRP piyasasında önemli bir hareket tespit etti. Buna göre, Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası olan Upbit’ten yaklaşık 19 milyon dolar değerinde yaklaşık 30 milyon XRP tokeni çekildi. Bu işlemini, büyük XRP işlemlerini gerçekleştirme geçmişiyle bilinen “r3ow” etiketli anonim bir adres gerçekleştirdi. Ancak, şu anda bu adreste yalnızca 978.122 XRP kaldı. Bu da çeşitli hedeflere hızlı bir dağılım olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x